Fren Disk Kampanalar

Dünya genelinde tüm araç üreticilerine ait tüm modellere monte edilmiş milyonlarca farklı markalarda Fren disk ve kampana bulabilirsiniz. Kullananlar büyük oranda ürünlerin güvenilir, karışık olmayan ve uzun ömürlü yapısına dikkat etmektedir. Ekol Fren olarak bünyemizde ICER,VEKA FrenBu markaların fren disk ve kampanalarının satışını ve bölge bayiliğini yapmaktayız.

 Ürünlerimiz  OE teknik özelliklerine uygun üretilmektedir.Her bir fren kampanasının üzerinde izlenebilirlik kodu, maksimum çap ve tarihinin yazılı olduğunu görebileceksiniz.

Siz değerli  müşterimize  en iyi çözümü sunmak amacıyla fren disk kampana grubunda lider markaların satış temsilcisiyiz.

 • FREN DİSK KAMPANALAR

  Dünya genelinde tüm araç üreticilerine ait tüm modellere monte edilmiş milyonlarca farklı markalarda Fren disk ve kampana bulabilirsiniz. 

  Devamı >
 • FREN MALZEMELERİ

  Fren sistemi, motorlu taşıtın yavaşlamasını ve durmasını sağlayan düzenek. Yokuş aşağı inen taşıtın hız kazanmasını önlemek, duran taşıtın bu durumunu sürdürmek üzere de kullanılır. Fren sistemi taşıttaki kinetik

  Devamı >
 • FREN BALATALAR

  Ekol Fren Market  olarak fren balatalarında işinin en iyisi ve her zaman güvenebileceğiniz yüksek kaliteli, güvenilir markaları siz değerli müşterilerimizle buluşturmak için çalışmakt

  Devamı >
© 2017 EKOL FREN MARKET
Resmi Web Sitesi Tüm Hakları Saklıdır.
Telefon : 0 232 486 56 76
E-posta : info@ekolfren.com
Adres : 353 Sokak No:17 2.Sanayi Sitesi Bornova / İzmir